Centralne odkurzanie

Wygoda i szybkość sprzątania
Enke HF

Enke HF

Obudowy jednostek wykonane ze stali nierdzewnej.
System powolnego startu (soft-start)
Zawór bezpieczeństwa BY-PASS.
Wysokowydajne i bardzo ciche turbiny "promieniowe" firmy Ametek. 
Hybrydowy system filtracji - trójstopniowy system filtracji oparty na filtracji cyklonicznej oraz samooczyszczającym się filtrze workowym. 
Dodatkowo jednostka wyposażona jest w filtr dokładny.

Vacu Maid

Vacu Maid

Jednostki typu split mają większy seaprator o lepszych własnościach filtracyjnych.  Największy model wyposażony jest w dwa silniki !  Rozdzielona konstrukcja jednostki centralnej pozwoliła na zastosowanie dodatkowego filtra włosów, które są elementem wyjątkowo trudnym w separacji.

AEG Oxygen

AEG Oxygen

Odkurzacze centralne AEG Oxygen wyposażone są  w zintegrowany system sterowania. Pozwalają na  dozowanie optymalnej mocy niezbędnej do sprzątania w  każdych warunkach. Jednostka może zostać wyposażona w filtry powietrza klasy HEPA. Pozwala to uniknąć wyrzutu powietrza na  zewnątrz np. w domach pasywnych.Panel informacyjny LCD przypomina o konieczności opróżnienia zbiornika na śmieci lub wezwania serwisu.

Disan

Disan

Jednostkę wyposażono w unikalny zestaw  wyciszający E-SILENCE, co czyni ten model  najcichszym odkurzaczem centralnym - 58dB! W modelu EVO550 zastosowano najwyższej klasy ,  trójstopniowy system filtracji „Perfect Filtration”,  który zapewnia stałe podciśnienie oraz doskonałą  ochronę silnika. Ergonomiczne uchwyty zbiornika na kurz powodują,  że czynności eksploatacyjne są jeszcze wygodniejsze. 

GNIAZDA I SZUFELKI

Metalowe i plastikowe, białe, kolorowe lub metalic będą pasować do każdego wnętrza.

ELDOM
ELDOM

Akcesoria

Wśród licznych akcesoriów mamy: separator popiołu do czyszczenia kominka, szufelki podblatowe, zestawy ze zwijaczem węża, szczotki ubraniowe, szczotki do pielęgnacji zwierząt, turboszczotki do dywanów i mebli oraz miękkie ssawki do parkietów.

Wygoda i szybkość sprzątania

Wygoda i szybkość sprzątania

Wystarczy podłączyć elastyczny wąż do gniazda i urządzenie jest gotowe do pracy. Pojemnik z kurzem opróżniamy co kilka miesięcy.

Zdrowie i higiena

Zdrowie i higiena

Zasysane przez odkurzacz powietrze nie wraca do pomieszczeń co jest szczególnie ważne dla osób cierpiących na alergie.

Cisza w trakcie sprzątania

Cisza w trakcie sprzątania

Nie słyszymy pracy silnika odkurzacza, który znajduje się w pomieszczeniu technicznym. W ofercie mamy odkurzacze zarówno dla domów o powierzchni 100 m2 jak dla rezydencji i hoteli o powierzchniach do 3000m2.

Polecamy nasze usługi

Polecamy nasze usługi

Aby w pełni korzystali Państwo z zalet centralnego odkurzania, polecamy nasze usługi
• optymalnie zaprojektujemy instalację
• dobierzemy odpowiednią jednostkę centralną, gniazda, szufelki i akcesoria
• fachowo i z odpowiednich materiałów wykonamy całą instalację.